MyFitness

Laikas Pirmadienis 18.03.2019 Antradienis 19.03.2019 Trečiadienis 20.03.2019 Ketvirtadienis 21.03.2019 Penktadienis 22.03.2019 Šeštadienis 23.03.2019 Sekmadienis 24.03.2019
08:00
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Kalanetika (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Kalanetika (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 2
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 4
09:00
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 4
Nike Training Club (09:00 - 10:00) Milita Norkutė Studio 1
Nike Training Club (09:00 - 10:00) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 4
Circuit training/ NTC (09:30 - 10:30) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training/ NTC (09:30 - 10:30) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
10:00
Gym ABC (10:30 - 11:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Gym ABC (10:30 - 11:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Gym ABC (10:30 - 11:30) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (10:30 - 11:30) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 1
11:00
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 6
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Tabata30+MyFit abs (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Tabata30+MyFit abs (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Gym ABC (11:30 - 12:30) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (11:30 - 12:30) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Zumba (11:00 - 12:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (11:00 - 12:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
Circuit training (11:00 - 12:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (11:00 - 12:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 1
12:00
Circuit training (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė
Circuit training (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 6
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 7
Gym ABC (12:30 - 13:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (12:30 - 13:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 1
Circuit training (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
Gym ABC (12:00 - 13:00) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (12:00 - 13:00) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
13:00
Pilates (13:00 - 14:00) Paulius Lipskis Studio 1
Pilates (13:00 - 14:00) Paulius Lipskis Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Gym ABC (13:00 - 14:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (13:00 - 14:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Yoga (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 10
14:00
Gym ABC (14:00 - 15:00) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (14:00 - 15:00) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Circuit training (14:00 - 15:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė
Circuit training (14:00 - 15:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
15:00
Step Interval (15:00 - 16:00) Julija Bepersciute Studio 1
Step Interval (15:00 - 16:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Abs/back/legs45 (15:00 - 15:45) Julija Bepersciute Studio 1
Abs/back/legs45 (15:00 - 15:45) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
Tabata30+MyFit abs (15:00 - 16:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Tabata30+MyFit abs (15:00 - 16:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
16:00
Tabata30+MyFit abs (16:00 - 17:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Tabata30+MyFit abs (16:00 - 17:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Zumba (16:00 - 17:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (16:00 - 17:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
17:00
Gym ABC (17:00 - 18:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė
Gym ABC (17:00 - 18:00) Kotryna Gelažnikaitė Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Gym ABC (17:30 - 18:30) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (17:30 - 18:30) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Gym ABC (17:30 - 18:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (17:30 - 18:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 2
18:00
Interval training (18:30 - 19:30) Milita Norkutė Studio 1
Interval training (18:30 - 19:30) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 9
Circuit training (18:30 - 19:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 6
Total Body Workout (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Total Body Workout (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 1
Nike Training Club (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Studio 1
Nike Training Club (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Circuit training (18:30 - 19:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 9
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 6
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
MyFit abs (18:45 - 19:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
MyFit abs (18:45 - 19:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 9
19:00
Gym ABC (19:30 - 20:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Gym ABC (19:30 - 20:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 1
Pilates (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Pilates (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 10
Gym ABC (19:30 - 20:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (19:30 - 20:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Interval training (19:00 - 20:00) Milita Norkutė Studio 1
Interval training (19:00 - 20:00) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 3
Pilates (19:15 - 20:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Pilates (19:15 - 20:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 8
Kuno analizes testas (19:30 - 19:45) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Kuno analizes testas (19:30 - 19:45) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 1 Registruota: 1
Kuno analizes testas (19:45 - 20:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Kuno analizes testas (19:45 - 20:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 1 Registruota: 0
20:00
Zumba (20:00 - 21:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (20:00 - 21:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 6
Kuno analizes testas (20:00 - 20:15) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Kuno analizes testas (20:00 - 20:15) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 1 Registruota: 0
Kuno analizes testas (20:15 - 20:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Kuno analizes testas (20:15 - 20:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 1 Registruota: 0

Uždaryti

„MyFitness“ naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite informaciją apie naujausias mūsų treniruotes, klubo naujienas ir pasiūlymus!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Uždaryti

Pamiršote savo slaptažodį?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?