MyFitness

Laikas Pirmadienis 02.12.2019 Antradienis 03.12.2019 Trečiadienis 04.12.2019 Ketvirtadienis 05.12.2019 Penktadienis 06.12.2019 Šeštadienis 07.12.2019 Sekmadienis 08.12.2019
07:00
Circuit training (07:15 - 08:15) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (07:15 - 08:15) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
Kalanetika (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1
Kalanetika (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 0
Yoga (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 3
Kalanetika (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1
Kalanetika (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 0
Yoga (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (07:30 - 08:30) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 4
Circuit training (07:15 - 08:15) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (07:15 - 08:15) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 4
08:00
Interval training (08:15 - 09:15) Milita Norkutė Sporto salė
Interval training (08:15 - 09:15) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 35 Registruota: 2
Interval training (08:15 - 09:15) Milita Norkutė Studio 1
Interval training (08:15 - 09:15) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 0
10:00
Yoga (10:00 - 11:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (10:00 - 11:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 4
Kalanetika (10:00 - 11:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Kalanetika (10:00 - 11:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 0
11:00
Tabata (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Tabata (11:00 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 5
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 4
Gym ABC (11:00 - 12:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Gym ABC (11:00 - 12:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 4 Registruota: 0
Total Body workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1
Total Body workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 5
Circuit training (11:30 - 12:30) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (11:30 - 12:30) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 6
Interval training (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1
Interval training (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 4
Gym ABC (11:00 - 12:00) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (11:00 - 12:00) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 4 Registruota: 0
Circuit training (11:00 - 12:00) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (11:00 - 12:00) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
Brazil butt lift (11:00 - 11:30) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Brazil butt lift (11:00 - 11:30) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
MyFit Abs (11:30 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
MyFit Abs (11:30 - 12:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 0
Circuit training (11:00 - 12:00) Tomas Petrokas Sporto salė
Circuit training (11:00 - 12:00) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 3
MyFitBody (11:00 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1
MyFitBody (11:00 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 6
12:00
Circuit training (12:00 - 13:00) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (12:00 - 13:00) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 2
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 3
Circuit training (12:00 - 13:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (12:00 - 13:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 35 Registruota: 3
Tabata (12:30 - 13:30) Milita Norkutė Studio 1
Tabata (12:30 - 13:30) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 3
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 3
Circuit training (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
Gym ABC (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (12:00 - 13:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 4 Registruota: 0
Pilates (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Pilates (12:00 - 13:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 4
13:00
Circuit training (13:30 - 14:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (13:30 - 14:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 0
15:00
Stretching (15:00 - 16:00) Anastasija Sidorevic Studio 1
Stretching (15:00 - 16:00) Anastasija Sidorevic Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 2
17:00
MyFit Abs (17:45 - 18:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
MyFit Abs (17:45 - 18:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 4
18:00
MyFitBody (18:00 - 19:00) Eglė Bobelytė Studio 1
MyFitBody (18:00 - 19:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 8
Gym ABC (18:00 - 19:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Gym ABC (18:00 - 19:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 4 Registruota: 0
Nike Training Club MOBILITY (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Sporto salė
Nike Training Club MOBILITY (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 35 Registruota: 2
Total Body workout (18:15 - 19:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Total Body workout (18:15 - 19:15) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 7
Gym ABC (18:00 - 19:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (18:00 - 19:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 4 Registruota: 1
Nike Training Club ENDURANCE (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Studio 1
Nike Training Club ENDURANCE (18:00 - 19:00) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 5
Tabata (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Tabata (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 7
Circuit training (18:00 - 19:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (18:00 - 19:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
19:00
Circuit training (19:00 - 20:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (19:00 - 20:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 12
Interval training (19:00 - 20:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Interval training (19:00 - 20:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 6
Circuit training (19:00 - 20:00) Milita Norkutė Sporto salė
Circuit training (19:00 - 20:00) Milita Norkutė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 4
Pilates (19:15 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Pilates (19:15 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 6
Circuit training (19:00 - 20:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (19:00 - 20:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 11
Abs/back/legs45 (19:00 - 19:45) Milita Norkutė Studio 1
Abs/back/legs45 (19:00 - 19:45) Milita Norkutė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 1
Circuit training (19:00 - 20:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (19:00 - 20:00) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 7
20:00
Yoga (20:00 - 21:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (20:00 - 21:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 35 Registruota: 2

Uždaryti

„MyFitness“ naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite informaciją apie naujausias mūsų treniruotes, klubo naujienas ir pasiūlymus!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Uždaryti

Pamiršote savo slaptažodį?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?