MyFitness

Laikas Pirmadienis 24.06.2019 Antradienis 25.06.2019 Trečiadienis 26.06.2019 Ketvirtadienis 27.06.2019 Penktadienis 28.06.2019 Šeštadienis 29.06.2019 Sekmadienis 30.06.2019
08:00
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 2
Kalanetika (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Kalanetika (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 2
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (08:00 - 09:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
09:00
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (09:30 - 10:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 4
Circuit training (09:30 - 10:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (09:30 - 10:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 0
10:00
Gym ABC (10:30 - 11:30) Paulius Lipskis Sporto salė
Gym ABC (10:30 - 11:30) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Gym ABC (10:30 - 11:30) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (10:30 - 11:30) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
11:00
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1
Abs/back/legs45 (11:00 - 11:45) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Tabata30 (11:00 - 11:30) Eglė Bobelytė Studio 1
Tabata30 (11:00 - 11:30) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
MyFit abs (11:30 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1
MyFit abs (11:30 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1
Total Body Workout (11:00 - 12:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (11:00 - 12:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (11:00 - 12:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (11:30 - 12:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 0
12:00
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Gym ABC (12:30 - 13:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Gym ABC (12:30 - 13:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
Interval training (12:00 - 13:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Interval training (12:00 - 13:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Gym ABC (12:30 - 13:30) Tomas Petrokas Sporto salė
Gym ABC (12:30 - 13:30) Tomas Petrokas Sporto salė  
Visos vietos: 8 Registruota: 0
13:00
Pilates (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Pilates (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Yoga (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (13:00 - 14:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
14:00
Zumba (14:00 - 15:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (14:00 - 15:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Circuit training (14:00 - 15:00) Eglė Bobelytė Sporto salė
Circuit training (14:00 - 15:00) Eglė Bobelytė Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 0
15:00
Circuit training (15:00 - 16:00) Paulius Lipskis Sporto salė
Circuit training (15:00 - 16:00) Paulius Lipskis Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 5
Abs/back/legs45 (15:00 - 15:45) Julija Bepersciute Studio 1
Abs/back/legs45 (15:00 - 15:45) Julija Bepersciute Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
18:00
Total Body Workout (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Total Body Workout (18:00 - 19:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 5
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 2
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė
Circuit training (18:30 - 19:30) Anastasija Sidorevic Sporto salė  
Visos vietos: 12 Registruota: 3
19:00
Pilates (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1
Pilates (19:00 - 20:00) Kotryna Gelažnikaitė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 1
20:00
Zumba (20:00 - 21:00) Patrick Borja Studio 1
Zumba (20:00 - 21:00) Patrick Borja Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0
Yoga (20:00 - 21:00) Eglė Bobelytė Studio 1
Yoga (20:00 - 21:00) Eglė Bobelytė Studio 1  
Visos vietos: 45 Registruota: 0

Uždaryti

„MyFitness“ naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite informaciją apie naujausias mūsų treniruotes, klubo naujienas ir pasiūlymus!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Uždaryti

Pamiršote savo slaptažodį?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?