MyFitness

“MyFitness” interneto svetainėse ir el. aplinkoje naudojama slapukų technologija. Slapukų naudojimas yra susijęs su visais nurodytais minėtais teisiniais pagrindais, t. y., mums reikia slapukų dėl teisinių įsipareigojimų, siekiant užtikrinti sutartyje nurodytų paslaugų kokybę, teikti daugiau individualizuotų ir patogių paslaugų, taip pat rinkodaros tikslais su jūsų sutikimu.

Slapukai yra nedideli teksto failai, įkelti į vartotojo kompiuterį el. aplinkos serverio pagalba. Dėl to, kad atpažintų naudotoją, naršyklė gali siųsti slapuko informaciją atgal į e. aplinką kiekvieno naujo apsilankymo metu. .

Slapukai gali būti neleidžiami jūsų naršyklės nustatymuose, jei pasirinkote šią parinktį. Atminkite, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti svetainės naršymą, mažinti tam tikrų svetainių funkcionalumą ar užkirsti kelią prieigai prie jų.

Paprastai, duomenis, surinktus naudojant slapukus, mes naudojame šiais tikslais:

  • Funkciniai slapukai ir paslaugų teikimas: Slapukai yra labai svarbūs mūsų svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui ir leidžia mums supaprastinti naudotojų patirtį. Pavyzdžiui, jei vartotojai nori, jiems nereikia įvesti savo vartotojo vardo, slaptažodžio ir personalizavimo parinkčių kiekvieną kartą, kai jie prisijungia prie mūsų paslaugos.
  • Paslaugų plėtra: Stebėdami slapukus, galime pagerinti mūsų e. aplinkos ir elektroninių paslaugų veikimą. Pavyzdžiui, galime gauti informacijos apie tai, kokios yra labiausiai populiarios mūsų svetainės dalys, iš kokių svetainių mūsų naudotojai ateina ir į kurias neužeina, kiek laiko jie praleidžia mūsų el. aplinkoje.
  • Naudojimo analizė: Mes naudojame slapukus, kad surinktume statistinius duomenis apie mūsų e. aplinkų ir internetinių paslaugų lankytojų skaičių ir taip pat įvertiname reklamos efektyvumą.
  • Tiesioginė rinkodara: Naudodamiesi slapukais, mes taip pat galime rinkti informaciją apie reklamos ar konkretaus naršyklės turinio rodymą, sukurdami skirtingas tikslines grupes.

Mes galime susieti informaciją gautą su slapukais su kita informacija apie jus, pvz., apie naudotas paslaugas.

Mūsų svetainėse, rinkodaros ir statistikos tikslais, gali būti nuorodos į trečiųjų šalių svetaines, produktus ir paslaugas, taip pat socialinės žiniasklaidos plėtinius (pvz., “Facebook” papildinius, “Google Analytics”). Trečiųjų šalių paslaugoms ar trečiųjų šalių programoms mūsų svetainėse taikomos trečiųjų šalių privatumo apsaugos taisyklės. Rekomenduojame susipažinti su duomenų apie tokius asmenis duomenų apsaugos metodais.

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?