MyFitness

„My Fitness AS“ (toliau „MyFitness“ arba „mes“) labai vertina savo klientų (toliau – Jūsų) privatumą.

Šiame privatumo pranešime mes paaiškiname, kaip renkame ir naudojame jūsų asmeninius duomenis, taip pat tai, ką mes darome, kad užtikrintume jūsų asmeninių duomenų apsaugą. Šio privatumo pranešimo tikslas yra padėti jums suprasti, kaip ir kodėl mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis ir tai, kas yra jūsų teisės, susijusios su jūsų asmeniniais duomenimis.

Šis privatumo pranešimas taikomas jums, jei esate mūsų narys su sutartimi, naudojatės mūsų paslaugomis be sutarties, pvz., su vienkartiniu bilietu, draugo bilietu ar dovanų kuponu, dalyvaujate bandomojoje treniruotėje, lankotės su trečiosios šalies sutartimi (pvz., darbdavys), prenumeruojatės mūsų naujienlaiškį arba išreiškėte susidomėjimą gauti mūsų pasiūlymus, taip pat, jei pateikiate informacijos prašymą mūsų interneto aplinkoje.

1. Asmens duomenų valdytojas

My Fitness AS
Haabersti 5, Talinas 13516
El. paštas: andmekaitse@myfitness.ee

2. Kokio tipo asmens duomenys yra apdorojami?

  • Asmens duomenys – vardas ir pavardė, tapatybės kodas, asmens tapatybės dokumento numeris, gimimo data, nuotrauka
  • Kontaktiniai duomenys – telefono numeris, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas, korespondencijos kalba
  • Stebėjimo kamerų įrašai – stebėjimo kamerų įrengtų sporto klubuose, siekiant apsaugoti žmones ir turtą, įrašai
  • Paslaugų duomenys – duomenys, atskleidžiantys jūsų veiklą naudojantis mūsų paslaugomis, pvz., “MyFitness” prekių ir paslaugų pirkimai, taip pat duomenys apie pažeidimus ir jūsų pasirašytas sutartis.
  • Kūno analizės duomenys – speciali asmens duomenų kategorija, kurią galima apdoroti tik gavus jūsų sutikimą. Jei jūs suteikėte mums atitinkamą leidimą, mes išsaugome duomenis į jūsų kliento paskyrą, o papildomas leidimas suteikia teisę asmeniniam treneriui peržiūrėti jūsų duomenis.

3. Kokie yra mūsų tikslai ir teisiniai pagrindai apdorojant jūsų asmeninius duomenis?

Egzistuoja skirtingi asmens duomenų tvarkymo tikslai, o kiekvienas apdorojimas turi būti atliekamas atitinkant teisinį pagrindą. “MyFitness” tvarko jūsų asmens duomenis pagal šiuos teisinius pagrindus:

Duomenų apdorojimas, reikalingas sutarties įvykdymui

Mes naudojame šį teisinį pagrindą duomenų tvarkymui, jei tai būtina jūsų pasirašytos sutarties įvykdymui arba veiksmams, kurių reikia prieš pasirašant sutartį, pagal jūsų pageidavimą. Toliau nurodyti duomenys yra naudojami siekiant įgalinti ir užtikrinti sutartinių paslaugų tiekimą.

Tvarkymo tikslas Asmens duomenų kategorijos
Ikisutartiniai santykiai (pasiūlyti prašymai ir jų atsakymai) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
Mokėjimai (sąskaitų paruošimas, pristatymas ir mokėjimų surinkimas) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
Klientų santykių palaikymas ir tobulinimas (sutarčių pasirašymas, informacijos apie sutarties vykdymą perdavimas) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys, Paslaugų duomenys
Mokesčių už naudojamas paslaugas apskaičiavimas ir valdymas Asmens duomenys, Paslaugų duomenys
Valdymo aplinkybės ir įvykiai, įtakojantys paslaugų teikimą klientams (informavimas, skundų sprendimas) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
Klientų atpažinimas Asmens duomenys (įsk. nuotrauką)

Teisiškai privalomi „MyFitness“ įsipareigojimai, reikalaujantys duomenų tvarkymo

Kai kuriais atvejais įstatymai įpareigoja mus tvarkyti jūsų asmens duomenis. Jei duomenų tvarkymas reikalaujamas įstatymų, nei MyFitness, nei jūs negalėsite daryti įtakos tokių duomenų tvarkymui. Remiantis šiuo teisiniu pagrindu, mes apdorojame duomenis tokiais tikslais:

Tvarkymo tikslas Asmens duomenų kategorijos
Apskaitos (įskaitant apskaitos bazės dokumentų išsaugojimą) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
Informuoti Estijos duomenų apsaugos direktoratą ir duomenų subjektą apie asmens duomenų pažeidimus Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys, Paslaugų duomenys
Atsakymas į valstybės institucijų prašymus pateikti informaciją Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys

·              Duomenų tvarkymas, pagrįstas teisėtais „MyFitness“ interesais

Teisėtas interesas reiškia, kad mums tiesiogiai nereikia apdoroti jūsų duomenų įvykdyti sutartiniams ar teisiniams įsipareigojimams, tačiau apdorojimas vis tiek būtinas. Apdorojimas gali būti reikalingas norint plėtoti mūsų paslaugas ir produktus, gerinant jų kokybę, apsaugotų mūsų turtą, klientus ir darbuotojus, gerinti stebėjimo kamerų darbą, palengvinti verslo sprendimų priėmimą ir rinkti statistiką. Pagal teisėtas suinteresuotumo sąlygas, mes neprivalome tvarkyti jūsų duomenų pagal įstatymus ar sutartinius įsipareigojimus, todėl neprašome jūsų leidimo, kuris suteikia jums teisę prašyti paaiškinimų, taip pat pateikti prieštaravimus, jei manote, kad jūsų duomenų tvarkymas dėl šių tikslų pažeidžia jūsų teises.

Tvarkymo tikslas Asmens duomenų kategorijos
„MyFitness“ paslaugų plėtra Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
“MyFitness” vidinis keitimasis duomenimis Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys, Paslaugų duomenys
Rinkodaros profiliavimas (žr. paaiškinimus toliau) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys, Paslaugų duomenys
“MyFitness” turtas, darbuotojai, klientai ir duomenų apsauga – stebėjimo kamerų naudojimas sporto klubuose (stebėjimo kamerų naudojimas išsamiai aprašytas 8 skyriuje) Stebėjimo kamerų įrašai
Rinkodaros veiklos Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys
Santykių su klientais palaikymas ir tobulinimas (atsakymas į užklausas, bendras klientų aptarnavimas, informacijos mainai) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys, Paslaugų duomenys
Bendrųjų paslaugų statistika

Rinkodaros profiliavimas

Mes naudojame įvairias duomenų apdorojimo technologijas, kad apdorotume jūsų duomenis rinkodaros tikslais. Šios technologijos įgalina matematinės analizės, statistikos ir kitais metodais kurti rinkodaros profilius, nustatyti tikimybes ir pateikti rinkodaros prognozes. Gauta informacija suteikia mums galimybę įvertinti ir prognozuoti klientų lūkesčius susijusius su mūsų prekėmis ir paslaugomis, taip pat pagal šiuos lūkesčius plėtoti paslaugas. Ši informacija taip pat leidžia pateikti jums asmeninius pasiūlymus ir personalizuoti paslaugas.

Mes galime apdoroti jūsų duomenis kitais tikslais, nei nurodyta aukščiau, remiantis teisėtais interesais, tačiau tikslai visada bus pagrįsti santykiais su mūsų pagrindine veikla ir yra būtini jos plėtrai.

Duomenų apdorojimas pagal susitarimą

Tam, kad galėtume teikti paslaugas pagal jūsų konkrečius poreikius ir užtikrinti individualų aptarnavimą, tam tikromis aplinkybėmis turime gauti Jūsų sutikimą tvarkyti duomenis. Jei duodate mums sutikimą, mes siųsime jums “MyFitness” naujienlaiškius bei savo ir mūsų gerų bendradarbiavimo partnerių pasiūlymus. Mūsų bendradarbiavimo partneriai yra, pavyzdžiui, sporto, sveikatos, kultūros, grožio, maitinimo, transporto ir apgyvendinimo paslaugų teikėjai. Sąrašas yra iliustracinis, o mūsų partneriai keičiasi laikas nuo laiko, tačiau mes visada palaikome bendrą tikslą skatinti sveiką ir sportišką gyvenimo būdą.

Jūs visada turite teisę atšaukti suteiktus mums susitarimus (kiekvieną atskirai ir visus kartu) pašalindami žymėjimą iš atitinkamo langelio savitarnos aplinkoje. Jei nesate “MyFitness” klubo narys ir negalite prisijungti prie savitarnos aplinkos, galite atsiųsti mums atitinkamą pranešimą el. pašto adresu datakaitse@myfitness.ee. Jei atšauksite savo sutartį, mes neapdorosime jūsų duomenų sutartu tikslu. Kūno analizės duomenų atveju, tai reiškia, kad duomenys per 7 dienas bus ištrinti iš „MyFitness“ vartotojo paskyros ir “MyFitness” sistemos be galimybės šiuos duomenis vėliau atkurti.

Tvarkymo tikslas Asmens duomenų kategorijos
Kūno analizės duomenų išsaugojimas jūsų „MyFitness“ vartotojo paskyroje Kūno analizės duomenys
Kūno analizės duomenų persiuntimas jūsų pasirinktam asmeniniam treneriui Kūno analizės duomenys
Tiesioginė rinkodara (elektroniniai laiškai, trumposios žinutės) Asmens duomenys, Kontaktiniai duomenys

4. Kas dar, be “MyFitness”, tvarko jūsų duomenis?

Jūsų asmeniniai duomenys yra prieinami tik tiems “MyFitness” darbuotojams, kuriems reikia duomenų, kad galėtų atlikti savo darbo užduotis (vadinamoji “būtina žinoti” taisyklė). Už “MyFitness” ribų, jūsų duomenys yra prieinami labai ribotose situacijose, kurios aprašytos žemiau ir tik tuo atveju, jei tai būtina siekiant asmens duomenų tvarkymo tikslų:

Kitos “MyFitness” grupės įmonės: Jūsų asmeniniai duomenys bendrinami su kitų grupės įmonių duomenimis (visos yra Europos Sąjungoje), jei to reikia priimant valdymo sprendimus ir vykdant grupės verslo plėtrą, taip pat naudojant bendras duomenų sistemas.

Asmenys, teikiantys paslaugas mums: Jūsų duomenys prieinami asmenims, teikiantiems paslaugas mums (sąrašas nėra galutinis ir kartais mes užsakome paslaugas naujose srityse): verslo programinės įrangos tiekėjams, IT priežiūros ir aptarnavimo paslaugų teikėjams, elektroninio pašto serverio teikėjams, svetainės administratoriui, auditoriui, teisininkams, duomenų analizės programinė įrangos kūrėjams, “MyFitness” mobiliojo programų teikėjams, rinkimo paslaugų teikėjams.

Valstybinės institucijos (pvz., policija, teismai, signalizacijos centras, duomenų apsaugos inspekcija): mes perduosime jūsų duomenis tik tada, kai tai yra teisėta pareiga.

Jei mes dalinsimės jūsų duomenimis su minėtais asmenimis, mes užtikrinsime jūsų duomenų apsaugą, pasirašydami sutartį tarp mūsų ir minėto asmens dėl duomenų tvarkymo ir apsaugos (išskyrus valstybines institucijas).

Jūsų duomenų mes nesaugome ir nepersiunčiame už Europos ekonominės erdvės ribų arba į šalis, kurioms netaikoma 95/46/ EB direktyvos 25 straipsnio 6 dalis, arba jei sprendimas dėl pakankamos apsaugos nebuvo priimtas remiantis tolesnių direktyvos nuostatų dokumentu, kuris yra Bendrosios duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 45 straipsnio 1 dalis.

5. Kiek laiko mes saugome jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmeniniai duomenys saugomi pagal teisiškai įpareigojančius reikalavimus arba tiek, kiek reikalaujama tikslams pasiekti šiame privatumo pranešime. Žemiau pateikiami kai kurie duomenų saugojimo laikotarpių pavyzdžiai:

Saugojimo laikotarpis Pavyzdžiai
1 mėnuo (prasidėjus perrašymui) Stebėjimo kamerų įrašai
6 mėnesiai Duomenys apie žmones, kurie paprašė pasiūlymo ar atliko kitas užklausas, bet su kuriais nėra kliento sutarties
3 metai (po sutarties pabaigos, pasibaigus sutarčiai) Kliento sutarties ir paslaugų duomenys, siekiant apsaugoti save galimų ginčų atveju arba pateikti reikalavimą saugoti savo teises
7 metai (po sutarties pabaigos, pasibaigus sutarčiai) Apskaitos bazės dokumentai (pvz., kliento narystės sutartis ir sąskaitos faktūros).
Iki sutarties atšaukimo Duomenys, kuriems suteikėte leidimą juos tvarkyti – pvz., kūno analizės duomenys.

Galite gauti tikslesnės informacijos apie asmens duomenų saugojimą, pateikdami atitinkamą užklausą kontaktiniam asmeniui, atsakingam už duomenų apsaugą, nurodytam šio privatumo pranešimo 1 skyriuje.

 

6. Jūsų asmens duomenų saugumas

“My Fitness” vykdo būtinas teisines, organizacines, fizines ir technines saugumo priemones, skirtas apsaugoti jūsų asmeninius duomenis. Kai kurie taikomų priemonių pavyzdžiai:

Fizinės priemonės – popieriniai dokumentai, kuriuose yra asmens duomenų, saugomi uždarose patalpose ir spintelėse, jais gali naudotis tik tam tikri darbuotojai atlikdami savo pareigas. Duomenų apdorojimo kambariai ir IT sistemos yra pakankamai apsaugotos nuo gaisro, perkaitimo, vandens, elektros srovės nestabilumo ir elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Techninės priemonės – vaizdo stebėjimas; visi darbo kompiuteriai darbuotojui palikus darbo vietą apsaugomi ekrano užsklandoms su slaptažodžiu; užtikrinama, kad IT sistema nepriima naujų prisijungimo bandymų ir užblokuoja naudotojo vardą, kai buvo viršytas tam tikras bandymų prisijungti skaičius; užtikrinama, kad ypač pažeidžiamos sistemos (pvz., nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai) yra pakankamai apsaugoti naudojant šifravimą ar kitas priemones.

Organizacinės priemonės – visi IT sistemos vartotojai turi priskirtus vaidmenis ir profilius; užtikrinama, kad prieigos teisės ištrinamos, kai darbuotojas palieka “MyFitness”; užtikrinama, kad iš viešai naudojamų patalpų nėra galimybės patekti į patalpas, kuriose tvarkomi asmens duomenys.

Jei paslaugų teikimui mes naudojame išorines kompanijas, susijusius su jūsų duomenų apdorojimu ir apsauga, mes sudarome sutartis, kurios paslaugu teikėją įpareigoja: a) imtis reikiamų priemonių užtikrinti asmens duomenų konfidencialumą ir apsaugoti jų saugumą ir ii) tvarkyti asmens duomenis pagal galiojančius teisinius reikalavimus.

7. Jūsų teisės dėl asmens duomenų

 Teisė į prieigą prie duomenų – Jūs turite teisę žinoti, kokius jūsų duomenis mes turime, kokiu tikslu jie yra tvarkomi, kam šie duomenys yra skelbiami (visų pirma gavėjams trečiosiose šalyse), kiek laiko duomenys bus saugomi, kokios yra jūsų teisės, susijusios su duomenų redagavimo, ištrynimo ir apdorojimo apribojimu. Norint atsakyti Jums, mes pirmiausia turime patvirtinti jūsų tapatybę, kad nesuteiktume informacijos neleistiniems asmenims. Mes turime teisę atsakyti į jūsų užklausą per 30 dienų.

Teisė į duomenų taisymą – Jūs turite teisę reikalauti pakoreguoti jūsų asmeninius duomenis, jei jie yra netikslūs arba neišsamūs.

Teisė į duomenų ištrynimą – esant tam tikroms sąlygoms turite teisę prašyti ištrinti savo asmens duomenis, visų pirma, jei tvarkymo pagrindas apdoroti Jūsų duomenys kyla dėl mūsų teisėtų interesų arba jūsų sutarties (pvz., jei mums daugiau nereikia duomenų, jūs atšaukiate mums duotą sutikimą apdoroti duomenis).

Teisė apriboti apdorojimą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę uždrausti ar apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą tam tikrą laikotarpį (pvz., pateikus prieštaravimą dėl duomenų tvarkymo).

Teisė pareikšti prieštaravimus – Jūs turite teisę pateikti prieštaravimus dėl tokio duomenų tvarkymo, kuris grindžiamas teisėtais „MyFitness“ interesais, t.y., teisiškai pagrįsta profilio analize. Kai pateikiate prieštaravimą, “MyFitness” turi nutraukti jūsų asmens duomenų tvarkymą, išskyrus atvejus, kai “MyFitness” gali įrodyti, kad jūsų asmens duomenys yra tvarkomi dėl veiksmingų teisinių priežasčių (sprendžiama kiekvienu konkrečiu atveju).

Duomenų perkeliamumo teisė – Jei asmens duomenų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu arba su mumis pasirašyta sutartimi, o duomenys yra tvarkomi automatiškai, jūs turite teisę prieiti prie duomenų apie jus, kuriuos suteikėte mums struktūrizuotu, paprastai naudojamu formatu, taip pat mašina perskaitomu formatu. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad “MyFitness” perduotų duomenis tiesiogiai kitam paslaugų teikėjui jei tai yra techniškai įmanoma (tai reiškia, kad kitas paslaugų teikėjas gali priimti duomenis persiunčiamu formatu).

Jei norite pasinaudoti bet kuria iš pirmiau minėtų teisių, susisiekite su mumis el. pašto adresu datakaitse@myfitness.ee.

8. Stebėjimo kamerų naudojimas sporto klubuose

Visi “MyFitness” sporto klubai naudoja stebėjimo kameras, kad apsaugotų žmones (t. y., klientus ir darbuotojus) bei turtą (t. y., “MyFitness”, darbuotojų ir klientų turtą).

Stebėjimo kameros yra įrengtos sporto klubuose taip, kad į stebėjimo zoną patektų paslaugų prekystalis, rūbinių įėjimai, treniruoklių salė, studija, SPA ir baseinas. “MyFitness” klientai, kurie lankosi nurodytose srityse, taip pat bus įrašyti į vaizdo įrašą. Pagrindinės vaizdo stebėjimo sąlygos yra šios:

Teisinis kamerų naudojimo pagrindas – teisėtas interesas

Stebėjimo sistemos trumpas aprašymas – stacionari, skaitmeninė, priartinama, su garso įrašymu

Kam gali būti įrašai – policija ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Kas turi prieigą prie stebėjimo sistemos ir įrašų – klubo vadovas, administravimo ir plėtros vadovas, kamerų įrengimo ir priežiūros tiekėjas „ATEA“, treniruočių vadovas, klientų aptarnavimo personalas (tik SPA ir baseinų stebėjimui)

Įrašo išlaikymo laikotarpis – įrašai saugomi 1 mėnesį, po kurio vaizdo įrašų sistema pradeda automatiškai perrašyti

Stebėjimo laikas – nuolat

Stebėjimo tipas – įrašymas ir peržiūra pareikalavus

Kas yra daroma siekiant apsaugoti surinktus duomenis su stebėjimo sistema? Įrašai saugomi kietajame diske vietos serverių patalpoje. Į patalpą įeiti gali tik anksčiau minėti asmenys.

Kaip asmuo gali peržiūrėti savo duomenis? Norint peržiūrėti apie jus surinktus duomenis, susisiekite su mumis el. pašto adresu datakaitse@myfitness.ee. Prašant prieigos prie duomenų, reikia atsižvelgti į tai, kad duomenys saugomi tik 1 mėnesį ir kad kitų asmenų interesai ir teisės įrašuose turi būti padaryti neidentifikuojamais, todėl negalime nedelsiant suteikti prieigos prie duomenų. Asmenų padarymo neidentifikuojamais išlaidas turite padengti jūs patys.

 

9. Teisė pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai ir teismui

Jei pageidaujate papildomos informacijos apie savo asmeninius duomenis ar pasinaudoti savo teisėmis, turite galimybę susisiekti su mumis el. pašto adresu datakaitse@myfitness.ee.

Jei manote, kad jūsų asmens duomenų tvarkymas pažeidžia Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, turite teisę kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją ir teismus, kad apsaugotų jūsų teises ir interesus.

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?