MyFitness

MyFitness“ sukūrė Sporto klubų taisyklių priedą, kuris yra privalomas visiems sporto klubų lankytojams.Siekiant apriboti Covid-19 viruso plitimą“.

Siekiant apriboti Covid-19 viruso plitimą, buvo nustatytos šios taisyklės:

Būdami sporto klubo patalpose lankytojai privalo:

1.1. Laikykitės saugaus atstumo principo. Galioja visame klube: sporto salėje, pirties zonoje, rūbinėse, dušuose, klientų aptarnavimo zonoje.

1.2. Dezinfekuokite sporto klubų įrangą, įskaitant  treniruoklius, grupinius treniruoklių kilimėlius, hantelius ir kitus smulkius prietaisus prieš ir po jų naudojimo.

1.3. Griežtai laikykitės rankų higienos reikalavimų.

1.4. Nesilankykite sporto klubo patalpose, jei jaučiate kokių nors ligos požymių.

1.5. Atvykdami į sporto klubą  naudokite veidą dengiančia apsauginę kaukę. Kaukė nėra būtina treniruočiu metu.

1.6.  Naudokite asmeninį treniruočių rankšluostį ir, jei įmanoma, treniruočių kilimėlį.

1.7. Grupiniuose užsiėmimuose dalyvauti gali tik 10 žmonių. Būtina registracja iš anksto. Ją galima atlikti savitarnoje klube (kaip ir anksčiau).

1.8. Apsauginės veido kaukės privalomos sporto klube išskyrus tada, kai sportuojate.

„MyFitness“ sporto klubų taisyklės

 1. “MyFitness” sporto klubuose teikiamos paslaugos yra prieinamos visiems klientams – Klubo nariams ir asmenims, turintiems vienkartinį leidimą. Visi lankytojai privalo laikytis Klubo taisyklių.
 2. Klubas turi teisę keisti Klubo darbo valandas, kainoraštį, darbotvarkę ir kt.
 3. Klubas turi teisę išsaugoti savo klientų asmeninius duomenis ir nuotraukas pagal specifinę programą.
 4. Saugumo sumetimais Klubas turi vaizdo stebėjimą.
 5. Tikimasi, kad visi klientai palaikys tvarką ir švarą bei mandagiai elgsis dalyvaudami Klubo veikloje. Tikimasi, kad klientai netrukdys ir nekels nepatogumų kitiems besilankydami Klube.
 6. Tikimasi, kad visi klientai naudosis Klubo turtu ir elgsis su kitais klientais pagal gero elgesio taisykles. Griežtai draudžiama mėtyti treniruoklių įrangą ant grindų, nes tai kenkia tiek patalpoms, tiek įrangai.
 7. Klientų treniruotės Klube yra jų atsakomybė. Jei kiltų kokių nors sveikatos problemų, patariama, kad klientas kreiptųsi į savo gydytoją. Klientas privalo iš karto informuoti savo trenerį apie bet kokį sveikatos pažeidimą ar traumą.
 8. “MyFitness” sporto klubų paslaugas teikia tik “MyFitness” įgalioti asmenys. Nariui neleidžiama teikti jokių paslaugų (įskaitant, bet neapsiribojant, kitų Klubo ar baseino narių mokymais, konsultavimu, instruktavimu) tretiesiems asmenims (įskaitant kitus Narius) be raštiško Klubo leidimo. Jei klientas teikia mokymo paslaugas kitiems asmenims, neatsižvelgiant į klubo personalo pastabas, “MyFitness” turi teisę vienašališkai nutraukti kliento sutartį ir uždrausti klientui naudotis klubu.
 9. Klubo narystė yra individuali ir draudžiama Nario kortelę perduoti kitam asmeniui. Jei Nario kortelę naudoja kitas asmuo, Klubas turi teisę paimti kortelę iš to asmens, o kortelės savininkui už kiekvieną nustatytą pažeidimą gali reikėti sumokėti po vienkartinį įėjimo mokestį, nurodytą Kainoraštyje.
 10. Klientų aptarnavimo darbuotojas turi teisę paprašyti klientų parodyti jų asmens dokumentus.
 11. Narys privalo nedelsdamas informuoti klubą apie prarastą narystės kortelę. Nauja kortelė išduodama už mokestį, nurodytą einamajame kainoraštyje.
 12. Sporto klubuose, kuriuose spintelės rakinamos pakabinamomis spynelėmis, asmeniui tapus klubo nariu išduodama asmeninė spynelė. Jei klientas neturi spynelės, jis (ji) gali ją išsinuomoti iš Klubo arba įsigyti naują pagal einamąjį kainoraštį. Sporto klubuose, kuriuose nėra spynelių sistemos, spynelė išduodamas tik asmenims, kurie pasirinko “MyFitness+” paketą. Asmuo, besilankantis klube vienkartinio apsilankymo pagrindu ar su kuponu, gauna spynelę registratūroje ir po treniruotės privalo ją kartu su įėjimo / išėjimo kortele gražinti atgal į registratūrą.
 13. Siekiant, kad būtų laikomasi higienos ir saugumo reikalavimų, Klube klientai privalo dėvėti sportinius drabužius ir patalpoms skirtą avalynę. Saugumo sumetimais, sporto salėje draudžiama dėvėti sandalus, kitą atvirą avalynę ar būti basiems. Grupinių treniruočių metu turi būti naudojami specialūs treniruotėms skirti drabužiams ir avalynė. Siekiant užtikrinti saugą ir higieną, tualetuose ir baseine klientams rekomenduojame dėvėti šlepetes.
 14. Rūkyti, vartoti alkoholį ir narkotikus Klube griežtai draudžiama, taip pat draudžiama ateiti į klubą apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų.
 15. Sporto klubo patalpose neleidžiama vartoti jokių atsineštų maisto produktų.
 16. Klubas yra atviras klientams, vyresniems nei 12 metų, tačiau visi asmenys, jaunesni nei 16 metų, gali naudotis klubo paslaugomis tik prižiūrimi atsakingo suaugusio asmens arba, išimties tvarka, naudojantis specialiais treniruočių paketais, skirtais klientams iki 16 metų amžiaus, prižiūrimi trenerio. 12-15 metų (imtinai) asmenys gali naudotis treniruoklių sale su vienkartiniu leidimu prižiūrimi suaugusiojo. “MyFitness” narystės sutartis pasirašoma su klientais, vyresniais nei 16 metų amžiaus. Sutartį su nepilnamečiu pasirašo jo teisėtas atstovas – tėvai arba teisėtas globėjas. Vaikus iki 12 metų neleidžiama vestis į treniruoklių salę, grupines treniruotes ir palikti be priežiūros klubo patalpose (išskyrus vaikus dalyvaujančius vaikų ir paauglių treniruotėse 15 minučių iki treniruotės pradžios).
 17. Prireikus, vaikai iki 7 metų (imtinai) įleidžiami į priešingos lyties rūbines ir dušus.
 18. Treniruotėse privaloma naudoti rankšluostį.
 19. Norint išlaikyti tvarką Klube, klientas privalo visą naudotą įrangą po grupinių ar individualių treniruočių padėti į jos vietą. Dviračių treniruoklių sėdynės ir rankenų užveržimo varžtai turi būti atlaisvinti, o dviratis nuvalytas. Po kiekvieno naudojimo aerobikos pakyla turi būti nuleista į žemiausią poziciją. Visą treniruočių įrangą po naudojimo reikia nuvalyti specifine dezinfekavimo priemone.
 20. Grupinių treniruočių rezervacijos gali būti atliekamos internetu arba Klubo informacijos centre (dėl daugiau informacijos peržiūrėkite užsakymų taisykles).
 21. Į grupines treniruotes vėluoti neleidžiama, nes tai trukdo kitiems dalyviams ir tai nėra saugu nei pačiam Nariui, nei kolegoms. Treneris turi teisę neleisti vėluojančiam asmeniui dalyvauti treniruotėje, nepaisant to, kad jis (ji) turi bilietą. Kai klientas vėluoja į grupinę treniruotę, Klubas turi teisę perleisti užsakytą bilietą kitam klientui.
 22. Kai klientas dėl ypatingų priežasčių turi išeiti iš grupinės treniruotės prieš jos pabaigą, mes prašome apie tai informuoti trenerį prieš prasidedant treniruotei.
 23. Jei atskleidžiama kliento vagystė iš Klubo, įsigalioja viso gyvenimo draudimas lankytis klube ir joks treniruočių paketas nėra kompensuojamas. Klubas turi teisę reikalauti atlyginti žalą, susijusią su vagystėmis.
 24. Spintelės rūbinėse yra skirtos naudotis tik Klubo darbo valandomis dalyvaujant treniruotėse. Draudžiama palikti asmeninius daiktus spintelėse ne treniruočių metu ar per naktį.
 25. Išvykstant iš Klubo, Narys spintelės raktą turi padėti į jam skirtą vietą arba atiduoti Klubo registratoriui (išskyrus atvejus, kai narys naudoja jam stojant į Klubą išduotą ar vienkartiniu principu duotą spynelę). Jei spintelės raktas yra sugadintas ar prarastas, narys privalo sumokėti sutartinę baudą, nurodytą Kainoraštyje.
 26. Bet kokie Sporto klube prarasti ir rasti daiktai saugomi klubo registratūroje 14 dienų.
 27. Klientas turi palikti Klubo patalpas iki Klubui užsidarant.
 28. Sėdėti ant rankšluosčio saunoje yra privaloma. Sporto klubo patalpose draudžiama skustis, dažytis plaukus, džiovinti skalbinius ir vykdyti bet kokias kitas trikdančias veiklas.
 29. Saunoje ir dušuose negalima naudoti aliejų, medaus, druskų ar kitų veido ir kūno gydymo priemonių.
 30. Taisyklių pažeidimo ar grubaus elgesio atveju, darbuotojai turi teisę paprašyti lankytojo išeiti, paskirti iki 32 eurų baudą, tam tikrą laiką blokuoti narystės kortelę ir (arba) vienašališkai nutraukti narystės sutartį. Įvykus anksčiau aprašytam atvejui, mokymų paketai ar vienkartiniai leidimai nebus kompensuojami. Klubas turi teisę reikalauti pilno žalos atlyginimo.
 31. Klubas neatsako už kliento asmeninę nuosavybę ir neteikia klientų daiktų apsaugos paslaugų. Jei reikia, asmenines vertybes galima laikyti mini seife arba spintelėse persirengimo kambariuose.
 32.  Klubas neatsako už ligų ar nelaimingų atsitikimų atvejus, kuriuos sukelia kliento veikla arba force majeure.

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?