MyFitness

My Fitness AS” buvo įkurta 2008 m.,Taline, Estijoje atidarius pirmąjį sporto klubą. “MyFitness” augimas ir sparti plėtra lėmė, kad šiandien tai yra didžiausia sporto klubų grandinė Estijoje, turinti 19 sporto klubų visoje šalyje. 2014 m. “MyFitness” įžengė į Latvijos rinką ir šiandien mes turime 11 klubų Rygoje. 2018m. “MyFitness” atidarė pirmąjį sporto klubą Vilniuje, Lietuvoje.

Šiandien “MyFitness” klubai Estijoje aplankomi apie 150 000 kartų per mėnesį. Mūsų klubuose kas mėnesį vyksta daugiau kaip 4500 grupinių treniruočių, kurias galima pasirinkti iš 85 skirtingų stilių, tinkančių bet kuriam sportuojančiųjų lygiui – pradedantiesiems, patyrusiems sportininkams, vaikams, jauniems ir pagyvenusiems žmonėms. Tarp šių stilių yra tokios visame pasaulyje žinomos programos kaip Les Mills, Zumba, TRX, Body ART ir kt.

Mūsų misija ir vizija

 Mūsų misija yra įkvėpti, motyvuoti ir remti žmones, norinčius siekti aktyvesnio, sveikesnio ir geresnio gyvenimo būdo judant ir sportuojant.
“MyFitness” vizija yra tapti populiariausiu sporto klubų tinklu visose mūsų dalyvaujamose rinkose bei siūlyti prieinamiausią kainą už paslaugas.

„MyFitness“ pranašumai

  • Būdamas “MyFitness” nariu, Jūs galite turėti naudojimosi prieigą prie visų 30 sporto klubų, esančių Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje – tinkamu metu visada galite rasti tinkamas treniruotes.
  • Mes nuolat tobuliname ir atnaujiname savo treniruočių tvarkaraštį ir išlaikome jį novatorišku, moderniu ir universaliu.
  • Mūsų klubuose visada rasite geriausius savo srities trenerius.
  • Klubai yra atviri 7 dienas per savaitę.
  • Mūsų įranga yra aukštos kokybės, moderni ir pagaminta pasaulinės klasės gamintojų.
  • Asmeninių treniruočių ir kitų konsultacijų bei testų pagalba mes teikiame paramą siekiantiems savo tikslų.
  • Jūs mėgausitės buvimu “MyFitness” klubuose – mes pasirūpinsime visa jums būtina treniruočių įranga, visos mūsų salės tikrai atitiks jūsų poreikius, be to, kiekviename klube yra nemokamas belaidis internetas.
  • Kaip “MyFitness” narys, galite dalyvauti įdomiose lauko veiklose, pvz., treniruočių dienos, konkursai ir stovyklos. Ši veikla tikrai padės jums rasti įkvėpimo ir motyvacijos pasiekti savo asmeninius tikslus.

Mūsų komandos devizas – “Aistra gerai fizinei būklei”. Mes mylime savo darbą, nuolat ugdome savo darbuotojus ir tobuliname klubus, kad galėtume pasiūlyti geresnį gyvenimo būdą kuo platesnei auditorijai.

Per “MyFitness” sporto klubų tinklą mes norime pasiūlyti jums geriausią mokymosi patirtį patogioje ir saugioje aplinkoje. Mes dėl to stengiamės kiekvieną dieną.

Pasimatysime treniruotėse!

Jūsų – „MyFitness“

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Peržiūrėkite mūsų privatumo pranešimą.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?